Telefon
Adresa
Pod Kostelem 118, Rokycany
Drobečková navigace

Úvod > Lité polyuretanové podlahy

Lité polyuretanové podlahy

Lité polyuretanové podlahy

Nekonečné možnosti v designu a praktičnost ve všech směrech, to jsou hlavní přednosti lité polyurethanové neboli PUR podlahy. Tuto inovativní podlahovou krytinu dodáváme na klíč do domácností, kanceláří, komerčních budov, restaurací, zdravotnických zařízeních a dalších prostor, u kterých je důležitý reprezentativní vzhled. Pojďme se na její vlastnosti podívat podrobněji.

7 výhod polyuretanové lité podlahy

 1. Kreativní design

  Vybrat si můžete z desítek barev a dekorů od abstraktních obrazců přes přírodní motivy třeba až po minimalismus. Jestliže máte vlastní dekor vytvořený od bytového architekta, zhotovíme podlahu podle jeho návrhu. V lité designové podlaze může být samozřejmě zakomponované také logo, informační nápisy a cokoli dalšího.

 2. Vysoká odolnost

  Polyuretan vyniká velkou odolností a pevností, PUR podlaha je ale zároveň velmi pružná, takže nepraská. Tato podlahová krytina proto s přehledem obstojí i v místech, kde musí být zátěžová podlaha.

 3. Příjemná a tichá chůze

  Díky tomu, že podlaha dobře pruží, chodí se po ní pohodlně. Navíc tlumí kročejový hluk, a proto se hodí i do dětského pokoje, školky nebo školy. PUR je zároveň tepelně izolační materiál, takže povrch z něj je příjemný pro chůzi na boso.

 4. Podlahové topení

  Tento typ lité podlahy dobře přenáší teplo a krytina je tedy ideální na podlahové vytápění.

 5. Snadný úklid bez spár

  Podlahu nemusíte nijak pravidelně ošetřovat, stačí jen vytírání a vysávání – běžné, strojové nebo robotické. Úklid jde lehce, protože podlaha nemá spáry.

 6. Voděodolnost

  Polyuretanová litá podlaha nepropouští vodu a jde tedy o vhodný povrch do koupelny a dalších míst, kde se drží vlhkost. Anebo ji můžete dát tam, kde se čas od času něco rozlije: do kuchyně, restaurace, jeslí, ústavu sociální péče atp.

 7. Podlaha i na schody

  Podlahovou krytinu PUR lijeme nejen na rovné plochy, ale i na schody, což ocení nároční zákazníci, kteří chtějí do svého interiéru moderní designovou podlahu, která bude dotažená do sebemenšího detailu.

Jak probíhá lití podlahy?

Veškeré práce včetně vyrovnání podkladové vrstvy a technologických pauz nám zaberou 4 až 6 dnů. Po podlaze můžete chodit za 2 dny a nábytek na ni dát za 4 až 5 dnů.

Ceny

Tloušťku a skladbu každé lité polyurethanové podlahy řešíme na míru podle konkrétních prostor a teprve pak můžeme stanovit cenu. Pro orientační kalkulaci nás kontaktujte.

Galerie

Litá polyuretanová podlaha  Litá polyuretanová podlaha  Litá polyuretanová podlaha

Litá polyuretanová podlaha  Litá polyuretanová podlaha 

Máte zájem o litou podlahu? Máte další otázky?

Kontaktujte nás nebo nám napište prostřednictvím formuláře.

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů